đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Naos XS gold Milanaise
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316LÂ stainless steel, polished, PVD gold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 gold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD gold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |
Select Choose Your Strap
From $121.91
Original: $348.31
-65%Naos XS gold Milanaise—
$348.31
$121.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Dial | white |
| Hands | gold |
| Diameter | 33 mm |
| Material | 316LÂ stainless steel, polished, PVD gold |
| Case height | 6 mm |
| Lug width | 16 mm |
| Lug-to-lug | 36 mm |
| Water resistance | up to 5 Bar |
| Glass | domed sapphire glass, anti-reflective |
| Movement type | analog quartz movement |
| Caliber | Ronda 784 |
| Strap type | Milanaise 16 gold |
| Material (strap) | 316L stainless steel / PVD gold |
| Length (strap) | 89 + 110 mm |





















